Pożyczka hipoteczna w Santander Consumer Bank Drukuj Email
poniedziałek, 27 czerwca 2011 19:06

Pożyczka hipoteczna w banku Santander daje klientom wiele ciekawych możliwości. Osoby które zdecydują się na zaciągnięcie pożyczki w tym banku mają możliwość między innymi: zmiany nieruchomości która zabezpiecza pożyczkę, zmiany sposobu spłaty czy też zmiany waluty.

  • wysokość pożyczki do 65 % wartości nieruchomości
  • minimalna wielkość pożyczki to 10 tys. zł
  • okres kredytowania nie dłużysz niż 21,5 roku
  • dostępne waluty: PLN, CHF

Obecni klienci banku Santander którzy chcieliby skorzystać z pożyczki hipotecznej mogą liczyć na preferencyjne warunki umowy. Bank w ten sposób zachęca do korzystania z kilku usług bankowych. Bank posiada obszerne informacje o swoich stałych klientach, dzięki czemu może im zaoferować bardzo korzystne warunki.

 

Kontakt

doradca ds pożyczek hipotecznychZastanawiasz się nad pożyczką hipoteczną? Skontaktuj się z naszym doradcą. Bezpłatnie przeanalizujemy dla Ciebie oferty i poprowadzimy do momentu uzyskania pożyczki. Rozliczamy się z bankami, tak więc Ty nic nie płacisz!

Korzyści z pożyczki hipotecznej

pożyczka hipoteczna na dom 2Pożyczka hipoteczna to korzyść. Dlaczego?
Oprocentowanie tego rodzaju pożyczki jest bardziej przystępne, niż oprocentowanie kredytu konsumpcyjnego. Pożyczka hipoteczna może zostać zaciągnięta na dłuższy okres , niż kredyt. Łatwiej jest ją również otrzymać.

Czym jest pożyczka hipoteczna?

pożyczka hipoteczna na dom 1Czym jest pożyczka hipoteczna?
Jest to rodzaj pożyczki udzielanej przez banki, której zabezpieczeniem staje się nieruchomość. Znacznie łatwiej jest pobrać dużą kwotę pieniędzy korzystając z pożyczki hipotecznej, niż wtedy gdy próbujemy zaciągnąć kredyt konsumpcyjny.

Polecamy:

Przegląd banków i pożyczka w ich ofercie wg analiz rynkowych i najatrakcyjniejszych ofert pożyczkowych dla klientów indywidualnych i firm

Kredyt i Pożyczka w Alior Banku dla klientów indywidualnych i biznesowych
http://www.pozyczka-na-dowod-bez-zaswiadczen.pl

Przegląd ofert kredytów na SMS na stronie Pożyczka SMS Twoje finanse i inwestycje
http://youngmoney.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość